TOYA - Kariera - Oferty pracy

Кар'єра

Вакансії

Приєднуйтесь до нас!

Подивіться, кого ми зараз шукаємо, і подайте заявку на обрану посаду (оголошення публікуються польською мовою).

Посада
Місто/Регіон
Дата додавання

Miejsce pracy: Wrocław, dolnośląskie

Pracownik techniczny

Zakres obowiązków:

  • Kontrola stanu technicznego obiektów
  • Usuwanie usterek, prace konserwatorskie, pielęgnacja zieleni
  • Drobne prace budowlane w obiektach
  • Przeprowadzanie bieżących konserwacji urządzeń zgodnie z DTR
  • Współpraca z działem jakości w zakresie kontroli dostaw

Wymagania:

  • Wykształcenie techniczne
  • Znajomość instalacji elektrycznych, sanitarnych, klimatyzacyjnych
  • Uprawnienia SEP do 1 kV oraz uprawnienia na wózki widłowe
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Umiejętność podstawowej obsługi komputera
  • Komunikatywność i umiejętność współpracy w zespole

To oferujemy:

  • Ciekawą i odpowiedzialną pracę w stabilnej i energicznie rozwijającej się Spółce akcyjnej z wieloletnią tradycją
  • Przyjazną i twórczą atmosferę pracy w dynamicznym zespole
  • Stabilność zatrudnienia – umowa o pracę
  • Pakiet świadczeń dodatkowych, m.in. Multisport, opieka medyczna

Якщо ви хочете приєднатися до нас і наразі не бачите оголошення, яке б відповідало вашим компетенціям, надішліть своє резюме на praca@yato.pl.

Ми зв'яжемося з вами, якщо з'явиться вакансія, яка відповідає вашому профілю. Перед тим, як надіслати нам резюме, прочитайте інформацію «Як подати резюме?»

Процес найму

Аналіз резюме

Натисніть, щоб завантажити файл

Контакт з обраними кандидатами

Співбесіда

Зворотній зв'язок

TOYA - Oferty pracy - Jak aplikować?

Як подати резюме?

Подайте заявку на обрані вакансії або надішліть нам своє резюме на електронну адресу praca@yato.pl.

Не забудьте вказати у своєму резюме згоду на обробку персональних даних та ознайомитися з інформацією щодо обробки ваших даних. Це дозволить нам розпочати процес найму та зв’язатися з вами.

Детальніше про нас